Warsztat samochodowy w Pruszczu Gdańskim. Posiadamy wiedzę oraz wysokiej jakości atestowany sprzęt do naprawy, serwisu oraz komputerowej diagnostyki samochodowej. Zajmujemy się naprawą i serwisem samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek.

O nas

właściciel, Tomasz Sabat

Szanowni Państwo,

jesteśmy zaufanym warsztatem samochodowym w Pruszczu Gdańskim od ponad 21 lat! Nasze wieloletnie doświadczenie, pozwala na sprawne poruszanie się w zakresie naprawy i obsługi większości marek i modeli samochodów. Wiedza zdobyta dotychczas pomaga przy ustalaniu trafnej diagnozy.

Nasz zgrany zespół, miła i przyjacielska atmosfera oraz profesjonalna obsługa, powodują że nasi klienci polecają nas innym co jest dla nas największym wyrazem uznania. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem, więc dokładamy wszelkich starań aby każdy klient został miło i profesjonalnie obsłużony. U nas nikt Cię nie oszuka oraz nie naciągnie na zbędne koszta. Zajmujemy się również skupem i sprzedażą samochodów z gwarancją.

Dobry warsztat. Co to znaczy?

Charakteryzuje nas konkretne podejście do rzeczy, problemu klienta. Każdą usługę wykonujemy z należytą starannością. Robimy to, aby zadbać o jakość wykonania, a przez to uzyskać zadowolenie klienta. Dla nas nie ma znaczenia czy przyjedziesz nowym autem czy kilkunastoletnim. Zostaniesz obsłużony dokładnie tak samo. Profesjonalnie.

Dobieramy jakościowe materiały. Twierdzimy, że sprzęt powinien być co najmniej dobry. Wybieramy części, podzespoły uznanych marek w cenach hurtowych. Zwykle stawiamy na sprawdzonych przez wielu, rekomendowanych producentów, takich jak Bosch. Efekt końcowy jest rewelacyjny. Praktycznie żadnych reklamacji. Warto się o tym przekonać, sprawdzając uzyskane przez nas opinie.

Oczywiście na życzenie zamontujemy dostarczone części. Stare, zużyte komponenty można zabrać z sobą lub zostawić u nas. Zajmiemy się ich właściwą, utylizacją. Zwykle staramy się porozumieć z klientem. Tak by standardem, był co najmniej kompromis. Na życzenie przedstawiamy wymienione części. Opowiadamy o przyczynie awarii, zużycia. Ewentualnie udzielamy porad.

Indywidualne podejście, wyjątkowy sposób.

Nie jesteśmy typowym warsztatem nastawionym na „masowego klienta”, więc możemy poświęcić zdecydowanie więcej czasu dla Państwa, a co za tym idzie-wykonać rzetelnie swoją pracę. Warsztat jest niewielki ale bardzo czysty, schludny, a pracownicy odpowiednio wykwalifikowani. Posiadamy cztery (4) podnośniki na samochody. W tym nowy zakupiony w 2018 roku, marki Bosch.

Ubezpieczenie. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Warsztat jest w pełni ubezpieczony od nieszczęśliwych wypadków. Ubezpieczone są także jazdy próbne wykonywane autami klientów. Oddając samochód do naprawy, możesz być pewien, że trafia w dobre ręce i na czas przekazania jest zabezpieczony.

W oczekiwaniu na odbiór powierzonego auta, w recepcji.

Klienci którzy zamówili wykonanie usługi, oczekując na jej realizację, na miejscu mają do dyspozycji telewizor. Istnieje możliwość skorzystania z bezprzewodowej sieci Internet (Wi-Fi). Jest dostępna woda pitna oraz kawa z ekspresu. Dla miłośników lektury, czytelników, tematyczne gazety, prasa.

Żniżki i rabaty. Sprawdź sam. Będziesz nas polecał.

O klienta trudno, to wiemy. W grudniu 2018 roku nawiązaliśmy współpracę z urzędem gminy, w ramach której honorujemy pruszczańską kartę seniora. Dostarcza korzystającym rabatu, zniżki na usługi oraz części. Jest to ukłon w stronę lokalnej społeczności. Oprócz tego, korzystne zasady obsługi firm i korporacji. Zachęcamy do stałego, długoterminowego współdziałania.

Usługi warsztatowe.

Pracujemy codziennie. W dni robocze, od poniedziałku do piątku od godziny 08:00 do 17:00. W soboty tylko uprzednie rezerwacje.

Jesteśmy przekonani, że korzystając z naszych usług, zostaniecie Państwo z nami na dłużej. Zapraszamy.

Kiedy czynne?

 • W tygodniu,
  od poniedziałku,
  do piątku.
 • W godzinach
  od 08:00 do 17:00.
 • W sobotę,
  uprzednie rezerwacje.
 • Przed każdą wizytą prosimy o kontakt telefoniczny.

Uznajemy karty:

Rekomendujemy:

 • www.cukrowki.pl, Cukrówki w Automex Dobry Warsztat w Pruszczu Gdańskim.
 • www.web-to-print.pl, Web-To-Print w Automex Dobry Warsztat w Pruszczu Gdańskim.
 • www.textar.com, Textar w Warsztat w Pruszczu Gdańskim.
 • www.aftermarket.zf.com, Lemforder w Dobry Warsztat w Pruszczu Gdańskim.

warsztat Pruszcz Gdański

warsztat pruszcz gdański, dobry warsztat pruszcz gdański

Warsztat samochodowy w Pruszczu Gdańskim. Posiadamy wiedzę oraz wysokiej jakości atestowany sprzęt do naprawy, serwisu oraz komputerowej diagnostyki samochodowej. Zajmujemy się naprawą i serwisem samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek.