Warsztat samochodowy w Pruszczu Gdańskim. Posiadamy wiedzę oraz wysokiej jakości atestowany sprzęt do naprawy, serwisu oraz komputerowej diagnostyki samochodowej. Zajmujemy się naprawą i serwisem samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek.

O nas

właściciel, Tomasz Sabat

Szanowni Państwo,

jesteśmy zaufanym warsztatem samochodowym w Pruszczu Gdańskim od ponad 20 lat! Nasze wieloletnie doświadczenie, pozwala na sprawne poruszanie się w zakresie naprawy i obsługi większości marek i modeli samochodów. Wiedza zdobyta dotychczas pomaga przy ustalaniu trafnej diagnozy.

Nasz zgrany zespół, miła i przyjacielska atmosfera oraz profesjonalna obsługa, powodują że nasi klienci polecają nas innym co jest dla nas największym wyrazem uznania. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem, więc dokładamy wszelkich starań aby każdy klient został miło i profesjonalnie obsłużony. U nas nikt Cię nie oszuka oraz nie naciągnie na zbędne koszta. Zajmujemy się również skupem i sprzedażą samochodów z gwarancją.

Dobry warsztat.
Solidny, rzetelny warsztat w Pruszczu Gdańskim, każdą usługę w Państwa samochodzie wykonujemy z wysoką starannością aby zadbać o najwyższą jakość wykonania naprawy i zadowolenia klienta. Dla nas nie ma znaczenia czy przyjedziesz autem nowym czy kilkunastoletnim, zostaniesz obsłużony dokładnie tak samo profesjonalnie! Dobieramy dla Państwa wysokiej jakości materiały i części uznanych marek w cenach hurtowych. Efekt końcowy jest rewelacyjny-praktycznie żadnych reklamacji. Oczywiście na życzenie zamontujemy dostarczone przez Państwa części. Stare części można zabrać z sobą lub zostawić u nas, a my zajmiemy się utylizacją. Zawsze staramy się porozmawiać z klientem na temat wykonanej naprawy, zademonstrować wymienione części oraz opowiedzieć o przyczynie zużycia.

Nie jesteśmy typowym warsztatem nastawionym na „masowego klienta”, więc możemy poświęcić zdecydowanie więcej czasu dla Państwa, a co za tym idzie-wykonać rzetelnie swoją pracę. Warsztat jest niewielki ale bardzo czysty, schludny, a pracownicy odpowiednio wykwalifikowani. Posiadamy cztery (4) podnośniki na samochody. W tym nowy zakupiony w 2018 roku, marki BOSCH.

Ubezpieczenie. Bezpieczeństwo przede wszystkim.
Warsztat jest w pełni ubezpieczony od nieszczęśliwych wypadków. Ubezpieczone są także jazdy próbne wykonywane autami klientów. Oddając samochód do naprawy, możesz być pewien, że trafia w dobre ręce i na czas przekazania jest zabezpieczony.

Bezpłatny dostęp do sieci bezprzewodowej.
Klienci którzy zamówili wykonanie usługi, na miejscu oczekując na jej realizację, mają dostęp do sieci Internet (bezprzewodowo, Wi-Fi) oraz kawy z ekspresu.

Sprawdź sam. Będziesz nas polecał.
Atrakcyjne rabaty jak i również zasady obsługi firm oraz korporacji. Zachęcamy i zapraszamy do stałej współpracy.

Usługi warsztatowe.
Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku od godziny 08:00 do 17:00

Jesteśmy przekonani, że raz korzystając z naszych usług, zostaniecie Państwo z nami na dłużej.

Z poważaniem,
Tomasz Sabat

Kiedy czynne?

 • W tygodniu,
  od poniedziałku,
  do piątku.
 • W godzinach
  od 08:00 do 17:00.
 • W sobotę,
  uprzednie rezerwacje.
 • Przed każdą wizytą prosimy o kontakt telefoniczny.

Uznajemy karty:

Rekomendujemy:

 • Automex Dobry Warsztat w Pruszczu Gdańskim. Polecamy produkty marki Bosch.
 • Automex Dobry Warsztat w Pruszczu Gdańskim. Polecamy produkty marki Motul.
 • Automex Dobry Warsztat w Pruszczu Gdańskim. Polecamy produkty marki Shell.

warsztat Pruszcz Gdański

warsztat pruszcz gdański, dobry warsztat pruszcz gdański

Warsztat samochodowy w Pruszczu Gdańskim. Posiadamy wiedzę oraz wysokiej jakości atestowany sprzęt do naprawy, serwisu oraz komputerowej diagnostyki samochodowej. Zajmujemy się naprawą i serwisem samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek.